Produkty a služby

PRODUKT SPOT 36

Aktivujte si produkt, kde cena začne klesat souběžně s burzovní cenou.

ZAJISTĚTE SI
VÝHODNÉ DODÁVKY ENERGIÍ

Fixní ceníky jsou dlouhodobě méně výhodné, než průměrná roční cena. Výhodou produktu SPOT 36 oproti produktům s dlouhodobou ceníkovou cenou je to, že Vám v okamžiku poklesu cen začne okamžitě šetřit peníze.

Nový produkt, který Vám ušetří peníze a starosti

Vývoj ceny elektřiny

Cena elektřiny na burze se mění z hodiny na hodinu a její vývoj lze sledovat na stránce OTE ČR. Pro vaši představu jsme připravili pětiletý graf, který ukazuje jaká byla v posledních pěti letech průměrná roční cena elektřiny na burze. Najdete ji ve fialové buňce – zde je vždy uveden roční průměr. Vývoj ceny na burze je pak naznačen šedou barvou. Naproti tomu, běžné ceníky produktů s fixními cenami jsou uvedeny žlutě.

Vývoj ceny elektřiny

Přesný popis výpočtu ceny najdete zde. Pro zobrazení vývoje ceny v probíhajícím roce 2021 navštivte tuto stránku.

 

Vývoj ceny plynu

Cena plynu na burze se mění z hodiny na hodinu a její vývoj lze sledovat na stránce OTE ČR. Pro vaši představu jsme připravili pětiletý graf, který ukazuje jaká byla v posledních pěti letech průměrná roční cena plynu na burze. Najdete ji ve fialové buňce – zde je vždy uveden roční průměr. Vývoj ceny na burze je pak naznačen šedou barvou. Naproti tomu, běžné ceníky produktů s fixními cenami jsou uvedeny žlutě.

Vývoj ceny plynu

Přesný popis výpočtu ceny najdete zde. Pro zobrazení vývoje ceny v probíhajícím roce 2021 navštivte tuto stránku.

Další důležité informace

Mějte klidné spaní

Změňte pohled na energetiku, využívejte Energetiku NARUBY a snižte své celkové výdaje.

Chci mít klidné spaní