Energetika NARUBY

Vždy záloha namíru

S produkty od TGCE mají zákazníci nastaveny platby vždy podle skutečné spotřeby

Našim zákazníkům, využívající produkt Hlídáme cenu, nabízíme využití Asistenční služby Bohouš, díky kterému zákazník získá nástroj k evidenci měřidel energií ve své domácnosti. Zjistí tím slabá místa v nákladech a sníží plýtvání svými penězi. V aplikaci uvidíte, kolik jste uspořili oproti předchozímu období, navrhneme Vám optimální výši záloh, které pokud odebíráte energie od TGCE Vám ihned promítneme do on-line plateb. V případě, že máte o tuto službu zájem, stačí zahájit využívání Zákaznického portálu Bohouš.

Chci využívat Asistenční službu Bohouš

Postup jak získat Bohouše

Asistenční služba Bohouš je nástroj pro občany, kteří chtějí snižovat náklady v domácnosti, mít své smlouvy pod kontrolou a myslí na svoji bezpečnost. V plném rozsahu tuto službu nabízíme zákazníkům TGCE se speciálním produktem Hlídáme cenu a Hlídáme cenu+ . Pokud ještě nejste naším zákazníkem a máte zájem využívat Asistenční službu Bohouš, kontaktujte nás.

Jak probíhá aktualizace záloh na základě návrhu od Bohouše u TGCE?

  • 1. Při uzavření smlouvy se společností TGCE jste si zvolil výši záloh, popřípadě Vám byla záloha vypočtena. Tato záloha nemusí odpovídat realitě a při pravidelném vyúčtovacím cyklu Vás může překvapit větší doplatek.
  • 2. V případě aktivního využívání Asistenční služby Bohouš, kdy zaevidujete historické spotřeby a pravidelně evidujete spotřeby aktuální, získáváte přehled o svých spotřebách. Po doplnění jednotkových cen za jednotlivé komodity získáte přehled i o finančních nákladech.
  • 3. Čím pravidelněji a déle budete evidovat spotřebované energie (ideálně stále) do Bohouše, získáte přesnější obrázek o ekonomické náročnosti vašich odběrů.
  • 4. Bohouš Vám on-line navrhuje výši záloh, kterou nám zašle do zákaznického systému a na základě této informace Vám zašleme nový předpis záloh.
  • 5. Četnost změn záloh u TGCE se provádí 2x ročně, aby nedocházelo k až příliš častým změnám vyžadující součinnost zákazníka (časté a obtěžující přenastavování trvalých příkazů v bance apod…).


Doplňující informace k zálohám

  • 1. Standardně se navrhují zálohy jako 1/12 celoroční spotřeby. Následně po uplynutí ročního odečtového cyklu se vystaví vyúčtovací faktura, na které se zaplacené zálohy zúčtují a vznikne nedoplatek, nebo přeplatek.
  • 2. V ideálním případě, Vám v každém ročním období (zima, jaro, léto podzim) nastavíme zálohy dle Bohouše a nikdy se nestane, že by Vás vyúčtovací faktura překvapila.
  • 3. V případě, že nebudete požadovat úpravu záloh, kontaktujte nás na info@tgcenergie.cz a my Vám aktualizaci záloh zrušíme.

Mějte klidné spaní

Změňte pohled na energetiku, využívejte Energetiku NARUBY a snižte své celkové výdaje.

Chci mít klidné spaní