Produkty a služby

Hlídáme cenu+

Produkt, který při růstu cen energií nezdraží, a při poklesu cen energií naopak zlevní, doplněný o čištění komínů a asistenční služby pro domácnosti

Tento produkt je vhodný pro zákazníky, kteří upřednostňují trvale výhodnou cenu energií. Zákazník tedy získá nákladovou stabilitu domácnosti po celé smluvní časové období. Smlouva je uzavírána na 36 měsíců. Zákazník s produktem „Hlídáme cenu+“ eliminuje cenové nárůsty na energetickém trhu tím, že má Garantovanou fixní cenu, která se nemůže navýšit. Za zákazníka sledujeme meziroční trend vývoje ceny energií na velkoobchodních trzích s energiemi (PXE = Pražská energetická burza). V případě, že dojde meziročně k poklesu průměrné roční ceny o 5 % a více, získá zákazník cenu novou (nižší). Nová cena odpovídá snížení původní ceny o 5 %. V případě, že se situace opakuje i v následujícím smluvním období, dojde opět k dalšímu snížení o 5 %.


Navíc „+“ znamená, že zákazník získá bonusové produkty v ceně produktu

  • "Kominické služby"


    V rámci produktu „Hlídáme cenu+“ má zákazník nárok na veškeré služby zahrnuté do produktu „Hlídáme cenu“ a dále na poskytování profesionální kominické služby se zaměřením na kontrolu a čištění spalinových cest (komínů) dle vyhlášky č. 34/2016 Sb. (dále jen „Kominické služby“).

    Více...
  • "Technická asistence"


    V rámci produktu „Hlídáme cenu+“ má zákazník právo na veškeré služby zahrnuté do produktu „Hlídáme cenu“ a dále na poskytování asistenčních služeb vedoucích k odstranění poruchy či havárie v domácnosti (dále jen „Technická asistence“).


    Více...

Ceníky k produktu „Hlídáme cenu+“ pro rok 2020:

ELEKTŘINA:

Distribuční území ČEZ Distribuce, a.s.

Distribuční území E.ON Distribuce, a.s.

Distribuční území PRE Distribuce, a.s.

ZEMNÍ PLYN:

Distribuční území GasNet s.r.o.

Distribuční území E.ON Distribuce, a.s.

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Produkt je nyní v přípravném režimu, plošná nabídka zákazníkům je plánována od 2. kvartálu 2020.

Mějte klidné spaní

Změňte pohled na energetiku, využívejte Energetiku NARUBY a snižte své celkové výdaje.

Chci mít klidné spaní