Energetika NARUBY

kW

Pokud chcete odebírat energie zodpovědně a šetrně k přírodě, s námi je to jednoduché.

Jsme Energetika naruby, což znamená, že oproti jiným dodavatelům motivujeme klienta šetřit především snižováním spotřeby (snižování spotřebovaných kWh). K tomuto účelu poskytujeme zákazníkovi Asistenční službu Bohouš jako nástroj k elektronizaci smluvní dokumentace, hlídání důležitých parametrů a termínů, poradenství zaměřené na snížení spotřeby a zefektivnění vynaložených nákladů na energie = zákazník má vždy vhodně nastavené výše záloh za energie.

Energia naruby

Vy ještě neznáte Bohouše?

Asistenční služba Bohouš je nástroj, kterým zákazník získá komplexní přehled o svých nákladech, docílí vyrovnaného rozpočtu, všechny dokumenty má na jednom místě, a může si tak vždy vše dohledat. Zákazník je včas informován o končících termínech uzavřených smluv spolu s novou nabídkou na další období. Prostřednictvím Asistenční služby Bohouš získá zákazník možnosti využívat další produkty pro zvýšení bezpečí v domácnosti.

S Asistenční službou Bohouš získám:

  1. Transparentnost (přehlednost) svých nákladů
  2. Jednoduchost (vše je intuitivní) a k tomu poradenství našeho vyškoleného týmu
  3. Přehled o nákladech – vždy vyrovnaný rozpočet bez překvapení

Oblasti, které Asistenční služba
Bohouš nabízí

Moje Nástěnka

Vždy po přihlášení do Bohouše se vám zobrazí nástěnka se všemi důležitými údaji – máte tak vše po ruce a důležité informace k vaší domácnosti se dozvíte hned. Aktuálně vidíte stav energetických spotřeb, vidíte zprávy, pomocí kterých vás informujeme a poskytujeme rady. Vidíte, kdy vám končí smluvní vztahy, kdy je potřeba vybrat novou výhodnější službu apod.

Moje energie

Velmi oblíbený a užitečný nástroj v Asistenční službě Bohouš je přehled o nákladech za elektrickou energii, zemní plyn a vodu. Máte možnost každý den zadat stavy měřidel (elektroměrů, plynoměrů a vodoměrů) a vždy budete vědět, jak jste na tom s náklady za uvedené energie. Na základě zadaných cen za energie vám stále vypočítáváme, v jaké výši máte mít nastaveny zálohy u vašich dodavatelů. Pokud odebíráte energie od TGCE, tyto zálohy vám 2x ročně upravíme.

Moje dokumenty

Stává se vám, že nemůžete dohledat smlouvu s dodavatelem energií? Nevíte, zda jste pojištěný a pokud ano, zda je jeho pojištění výhodné? Neznáte termíny, kdy vám končí smlouvy s dohodnutými podmínkami, které jste uzavřeli? To vše již můžete mít elektronicky uloženo pomocí Aplikační služby Bohouš a termíny ze smluv tak budete mít vždy na očích, abyste o nic důležitého nepřišli. S dostatečným předstihem vás informujeme o expiracích smluv a nabídneme vám opět výhodný produkt na míru.

Moje spotřeba = ekologická stopa

V Asistenční službě Bohouš vidíte své spotřeby online, a tím pádem znáte i své náklady. To je základ a hnací motor pro nalezení řešení, jak uspořit. Pokud tedy se svými náklady nejste spokojeni a zahájíte kroky, jež vedou ke snížení nákladů (výměna starých spotřebičů, žárovek…), nemusíte čekat do nejbližšího vyúčtování za energie, ale správnost svého počínání si ověříte ve velmi krátké době. V Aplikační službě Bohouš vidíte porovnání nákladů s jinými domácnostmi v ČR se stejnými technickými parametry, což vám může také napovědět, kam se s náklady za energie řadíte.

Mějte klidné spaní

Změňte pohled na energetiku, využívejte Energetiku NARUBY a snižte své celkové výdaje.

Chci mít klidné spaní