Produkty a služby

NIŽŠÍ SPOTŘEBA PLYNU A BEZPEČNÝ CHOD ZAŘÍZENÍ

SERVIS PLYNOVÉHO KOTLE
SE SLEVOU 1 000 Kč

V rámci produktu „BONUS elektřina / plyn s roční úsporou“ a „Hlídáme cenu 2022“ získáváte automaticky, nad rámec zajištěných a garantovaných dodávek energií v dalším období, nárok na jedinečné bonusové výhody.

Ve spolupráci s našimi partnery jsme zajistili slevy ve výši až 100 % na vybrané produkty, které zvýší kvalitu života ve Vaší domácnosti a bezpečí pro Vaši rodinu.

Servis plynového zařízení se slevou 1000 Kč můžete objednat prostřednictvím formuláře níže.

servis kotle

Partner bonusu
TGC Servis

Poukaz je platný při objednání do 30. 6. 2022 pro 1 zařízení, servis proběhne v roce 2022 dle kapacit. Dodavatelem služby je společnost TGC Servis s.r.o., IČO: 05512514.

Podmínky využití akce:
Tyto poukazy můžete jednorázově využít pro Vaši domácnost na adrese odběru energií uvedené ve smlouvě s TGC Energie s.r.o. V případě více odběrných míst na stejné adrese je nabídku možné využít pouze jednou. Poukaz je platný́ jen pokud má klient v době čerpání platnou a účinnou smlouvu se společností TGC Energie s.r.o. Poukaz je nutné uplatnit do data uvedeného na daném poukazu. V případě aktuální vytíženosti dodavatele služby si dodavatel vyhrazuje právo termíny čerpání služby upravit. Slevy nelze uplatnit na již objednané produkty/služby. Při uplatnění je pro účely kontroly nutné uvést Vaše jméno, adresu trvalého bydliště a platný́ telefonní kontakt pro domluvení objednávky služeb.

Mějte klidné spaní

Změňte pohled na energetiku, využívejte Energetiku NARUBY a snižte své celkové výdaje.

Chci mít klidné spaní