Produkty a služby

BONUS ELEKTŘINA / PLYN
S ROČNÍ ÚSPOROU

Získejte ke garantovaným dodávkám elektřiny a plynu také bonusy, které sníží Vaši spotřebu a roční výdaje za energie.

Nový produkt, který Vám
ušetří peníze a starosti

V rámci produktu „BONUS elektřina / plyn s roční úsporou“ získáváte automaticky, nad rámec zajištěných a garantovaných dodávek energií v dalším období, nárok na jedinečné bonusové výhody. Jejich seznam najdete vždy na těchto stránkách, kde jej průběžně aktualizujeme.

Nový produkt, který Vám ušetří peníze a starosti

Aktuální bonusy pro Vaši domácnost

Ve spolupráci s našimi partnery jsme zajistili slevy ve výši až 100 % na vybrané produkty, které zvýší kvalitu života ve Vaší domácnosti a bezpečí pro Vaši rodinu.

Vývoj ceny elektřiny

Cena elektřiny na burze se mění z hodiny na hodinu a její vývoj lze sledovat na stránce OTE ČR. Pro vaši představu jsme připravili pětiletý graf, který ukazuje jaká byla v posledních pěti letech průměrná roční cena elektřiny na burze. Najdete ji ve fialové buňce – zde je vždy uveden roční průměr. Vývoj ceny na burze je pak naznačen šedou barvou. Naproti tomu, běžné ceníky produktů s fixními cenami jsou uvedeny žlutě.

Vývoj ceny elektřiny

Přesný popis výpočtu ceny najdete zde. Pro zobrazení vývoje ceny v probíhajícím roce 2021 navštivte tuto stránku.

 

Vývoj ceny plynu

Cena plynu na burze se mění z hodiny na hodinu a její vývoj lze sledovat na stránce OTE ČR. Pro vaši představu jsme připravili pětiletý graf, který ukazuje jaká byla v posledních pěti letech průměrná roční cena plynu na burze. Najdete ji ve fialové buňce – zde je vždy uveden roční průměr. Vývoj ceny na burze je pak naznačen šedou barvou. Naproti tomu, běžné ceníky produktů s fixními cenami jsou uvedeny žlutě.

Vývoj ceny plynu

Přesný popis výpočtu ceny najdete zde. Pro zobrazení vývoje ceny v probíhajícím roce 2021 navštivte tuto stránku.

Další důležité informace

Mějte klidné spaní

Změňte pohled na energetiku, využívejte Energetiku NARUBY a snižte své celkové výdaje.

Chci mít klidné spaní